У столиці підпалили маршрутку "Київ-Бровари". Це вже другий випадок за місяць на цьому напрямку

У столиці підпалили маршрутку "Київ-Бровари". Це вже другий випадок за місяць на цьому напрямку

Фото: ГУ Національної поліції в Києві

Автобус №332 підпалили, коли пасажири вийшли з салону.

У столиці на "Лісовій" згоріла маршрутка №332 "Київ- Бровари". Автобус повернувся з рейсу, а пасажири вийшли. До маршрутки підбіг молодик і кинув щось у салон. За останній місяць це вже другий випадок підпалу маршрутки №332. Про війни конкурентів, у ТСН.19:30.

У столиці на кінцевій зупинці вщент згоріла маршрутка рейсу "Київ - Бровари"

У столиці на кінцевій зупинці вщент згоріла маршрутка рейсу "Київ - Бровари"

Станцію метро "Лісова" зранку затягнув чорний дим. В’їзд до Києва з Броварського шосе перекрили. За лічені хвилини автобус вигорів вщент.Металевий каркас – єдине, що залишилося від маршрутного таксі.

Водій маршрутки Володимир врятувався завдяки миттєвій реакції. Спалах у салоні був не випадковістю, бо свідки пожежі бачили палія. Розповідають, як невідомий хлопець кинув пляшку із запальною сумішшю.

За останній місяць це вже другий випадок підпалу маршрутки №332. Тоді автобус підпалили саморобним пристроєм, який заклали у салоні під сидіння. Врятувати машину від вогню також не вдалося. В обох випадках ніхто не постраждав.

Конкуренція перевізників на броварському напрямку надзвичайно велика. Ймовірно, конкуренти вдаються до брудних методів. Власники згорілих маршруток коментувати бізнес-розборки не хочуть. Натомість водіїв інструктують, як поводитися під час нападу.

Маршрутки, які згоряють, на дорогах з’являються після проведення тендерів на право перевезення, пояснюють у профільній асоціації. Завжди знайдуться невдоволені результатами розподілу маршрутів. Цього року лише на Київщині вже згоріло 20 автобусів.

Торік поблизу "Лісової" броварську маршрутку обстріляли із пневматичної зброї. Пасажири, що сиділи в салоні, зняли на телефони, як вікно маршрутки пробила куля. Війни перевізників поки що минають без жертв.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація