У столиці на набережній вівчарка накинулася на няню з 2-річною дитиною

У столиці на набережній вівчарка накинулася на няню з 2-річною дитиною

Фото: ТСН

Батьки маленького хлопчика вимагають компенсації.

У столиці великий собака напав на 2-річну дитину, рятувати котру кинулися няня та перехожі. А от господар тварини був неподалік, однак відганяти свого пса не поспішав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На набережній під час звичної прогулянки на хлопчика раптово кинулися вівчарка. Зі слів няні, власник собаки просто спостерігав за тим, що відбувається. «Множинні садна обох нижніх кінцівок, надана рекомендація про подальші дії з дитиною щодо правця та сказу», - прокоментував стан постраждалого Дарія лікар Сергій Тофанов. Постраждала і няня хлопчика Тетяна Чаліч – на нозі в жінки порізи від зубів та величезний синець.

Дворічний хлопчик та няня постраждали під час нападу великої собаки без намордника

Дворічний хлопчик та няня постраждали під час нападу великої собаки без намордника

Відігнати пса допомогли рибалки, на очах котрих усе сталося. «Відбили собаку, потім чемно поговорили з господарем. Він тримав собаку, але собака агресивна, вона майже не реагувала на його команди. Сам він не розумів, що трапилося», - твердить один із рятівників Андрій Цимаш. 20-річний господар тварини своєї провини в тому, що сталося, не вбачає. «Він грався. Якби це була агресія, то там реально були б пошкодження. Мені показували дитину – там не до крові рани», - твердить Дмитро Красовський.

Батьки хлопчика мають іншу думку та вже написали заяву до поліції. «Є певні правила, собака має бути на повідку, в наморднику. Я хочу, щоби хлопець поніс відповідальність – чи це компенсація фінансова має бути, я не знаю. Хай ця сума в дитячий будинок піде», - вважає мама Дарія Олександра Зварич.

Патрульна поліція склала адмінпротокол на власника собаки. За те, що його пес напав на дитину, чоловікові загрожує шраф у 51 гривню. Однак мама Дарія вважає, що цього замало, тому писатиме ще одну заяву у поліцію, а потім у прокуратуру, щоб добитися максимального покарання для кривдника своєї дитини.

Як повідомлялося, цього ж місяця у селищі Голоби Волинської області собака священика Московського патріархату Ніфонта напала на 3-річну дитину – малюка з численними укусами госпіталізували до Ковельської районної лікарні.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Повʼязані теми:

Наступна публікація