У столиці хочуть удвічі зменшити кількість маршруток після резонансних ДТП

У столиці хочуть удвічі зменшити кількість маршруток після резонансних ДТП

Фото: unian.net

У Мережі можна знайти багато відео доказів порушень правил дорожнього руху саме водіями маршруток. 

У Києві можуть зменшити кількість маршруток удвічі.

Чиновники прогнозують кардинальні зміни у житті жовтих автобусів після резонансних ДТП, йдеться у «Сніданку з 1+1».

Щоденна їзда на роботу у такому транспорті справжнє випробування. Українці розуміють усю небезпеку і той факт, що водії маршруток постійно порушують правила дорожнього руху, але навіть зауважень не роблять.

Окрім того, у Мережі можна знайти багато відео доказів порушень правил дорожнього руху саме водіями маршруток.  У Броварах, що на Київщині, водії двох автобусів влаштували перегони. Ще один бус взагалі проскочив на червоне світло і дивом уникнув зіткнення.

Смертельна небезпека: до чого призводить нехтування ПДР водіями маршруток

Смертельна небезпека: до чого призводить нехтування ПДР водіями маршруток

Чиновники щоразу після резонансних ДТП за участю маршруток обіцяють взятися за серйозні перевірки. Тепер нові обіцянки - упродовж 5 років планують зменшити кількість  маршруток удвічі.

Експерт із транспортних стратегій, каже, що за кілька років місто може повністю здихатися іржавих «Богданів».

Влада інших українських міст в такі перспективи не вірить. Бо в обласних центрах існує безліч проблем, в першу чергу  - фінансових. Мери називають економічні реалії невтішними.  Бо відмовитися від маршруток, навіть за рік чи два без гідної альтернативи жодне місто не в змозі.

Нагадаємо, на вулиці вулиці Теліги у Києві сталося ДТП з двома маршрутками "Богдан" - одна з них, яка прямувала за маршрутом 242, на великій швидкості хотіла перелаштуватися з своєї смуги і при цьому підрізала інший "Богдан", який рухався за маршрутом 500.  Обидві маршрутки вилетіли з дороги, одна з них врізалася в дерево, інша – у стовп, який повалила на трасу. У аварії постраждали 15 людей, 2 – перебувають у критичному стані. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація