У столиці до садочків уперше підуть майже 30 тисяч маленьких киян

У столиці до садочків уперше підуть майже 30 тисяч маленьких киян

Фото: УНІАН

У КМДА констатують, що в Києві практично подолали чергу до закладів дошкільної освіти.

Цього року у столиці до садочків уперше підуть майже 30 тисяч маленьких киян. Саме стільки запрошень до закладів дошкільної освіти направлено батькам, що практично дало змогу подолати чергу до дитячих садків Києва.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської ради.

"Ще п‘ять років тому черга до дитячих садків була головним болем усіх молодих батьків, керівників садочків та адміністративного корпусу. Проте наразі ми можемо констатувати, що в Києві практично подолали чергу до закладів дошкільної освіти", - зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

У Києві вже давно працюють над впровадженням інформаційних технологій. Ще у 2017 році в рамках реалізації концепції Kyiv Smart City у місті впровадили електронну систему запису дітей до закладів дошкільної освіти і повністю автоматизували процес отримання запрошення до обраного батьками закладу, прибравши людський фактор та корупційну складову.

Нагадаємо, у столиці продовжується реалізація проєкту "Гроші ходять за дитиною", який надає пріоритетне право зарахування до садочків дітям киян та можливість батькам отримати компенсацію з міського бюджету за навчання дітей у приватних дитсадках. Минулого року таким правом скористалися понад 1,5 тисячі київських родин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація