У столиці банда аферистів переоформлювала і продавала житло п’яниць і самотніх пенсіонерів

У столиці банда аферистів переоформлювала і продавала житло п’яниць і самотніх пенсіонерів

Правоохоронці шукають невідомі їм епізоди діяльності злочинної групи.

Поліція затримала трьох осіб, які шляхом обману та насильства забирали в самотніх людей їхні оселі та продавали. Правоохоронцям поки що відомо два таких факти, але жертвами зловмисників можу виявитися набагато більше людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під приціл злочинців потрапляли самотні пенсіонери та люди, які зловживали спиртним – тобто ті, після зникнення яких не виникатиме зайвих питань. Шахраї входили до них в довіру, допомогали в домашньому господарстві, поїли спиртним, а потім змушували ставити свої підписи під дорученнями на квартири. "У подальшому вивозили за межі Києва, де утримували потерпілих на протязі часу, поки не преоформлять всі документи щодо власності на нерухоме житло", - розповів керівник обласної поліції Дмитро Ценов.

Поліція затримала трьох осіб, які шляхом обману та насильства забирали в людей їхні оселі

Поліція затримала трьох осіб, які шляхом обману та насильства забирали в людей їхні оселі

Отриману в такий спосіб квартиру в Борисполі аферисти встигли перепродати кілька разів. Сусідка потерпілого Наталія господаря квартири не бачила з літа, а куди він подівся й гадки не має. Вона каже, що помешкання вже належить іншій людині, нові хазяї вже й ремонт затіяли. Помешкання іншої потерпілої міститься в Києві – там на смітник, шахраї вже встигли винести меблі, а квартиру днями продали. Новий господар віддав за однокімнатну панельку 22 тисячі доларів та планував розпочати там ремонт. Про те, що став жертвою аферистів, дізнався від журналістів, однак говорити на камеру відмовився.

На думку правоохоронців, жертвами махлярів можуть бути набагато більше людей, тому просять повідомляти про відомі факти. Уже затримано трьох зловмисників, їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Повʼязані теми:

Наступна публікація