У столичному метро невідомий порізав картини із образами Шевченка

У столичному метро невідомий порізав картини із образами Шевченка

Фото: Информатор

На цих портретах Кобзар був зображений як герой відомих мультфільмів та кіно.

У Києві на станції метро "Тараса Шевченка" невідомий порізав картини, на яких було зображено письменника в образах відомих героїв мультфільмів та кіно.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Картини були виставлені на початку минулого тижня у рамках виставки "Квантовий скачок Шевченка". На них Кобзар був зображений в образі героїв кіно та мультфільмів, однак роботи не простояли й тижня.

На вихідних, просто на очах у пасажирів, парубок порізав їх ножем. Як пишуть у соцмережах – це зробив вінницький активіст, відомий, як Юрій Хорт. До цього він обурювався виставкою, називав її псевдомистецтвом і наругою над поетом.

Нагадаємо, у київському метро на станції "Тараса Шевченка" 10 лютого відкрилася виставка, яка зображує українського поета в образах відомих кіногероїв та історичних постатей. Виставку влаштували Національний музей Шевченка та Київський метрополітен. Автор ілюстрацій – художник Олександр Грехов – зобразив українського поета в образі Спайдермена, Дарта Вейдера, Термінатора, Вільяма Волласа з фільму "Хоробре серце", вченого Альберта Ейнштейна та інших.

Напад на Шевченка: у столичному метро ножем покрамсали портрети Кобзаря

Напад на Шевченка: у столичному метро ножем покрамсали портрети Кобзаря

Повʼязані теми:

Наступна публікація