У столичних лікарнях перебувають майже 400 хворих на пневмонію, усіх їх перевіряють на коронавірус – Кличко

Дата публікації
Перегляди
2804
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У столичних лікарнях перебувають майже 400 хворих на пневмонію, усіх їх перевіряють на коронавірус – Кличко

Фото: УНІАН

У Києві розпочали тестування усіх хворих із запаленням легенів.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що у столичних лікарнях перебувають майже 400 хворих на пневмонію і їх усіх перевіряють на коронавірус.

Про це він розповів на брифінгу 3 квітня.

"Хочу наголосити – у лікарнях міста з діагнозом пневмонія сьогодні перебуває майже 400 хворих. У всіх цих пацієнтів відібрали зразки для проведення лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу. Як зазначають лікарі, не всі випадки пневмонії – це наслідки ускладнень від коронавірусу", - пояснив Кличко.

Він також наголосив, що у всіх київських лікарнях є тести на коронавірус і наразі для лікарів є обов’язковою практикою тестування всіх тих, хто має будь-який вид запалення легень.

"Щороку на пневмонію у світі хворіють 450 мільйонів людей – це 7% від населення планети. Пневмонія стає дуже часто причиною більше 4 мільйонів смертей кожного року. Ця інформація для того, щоб уважно ставитися до свого здоров’я. За перших ознак хвороби, зокрема підозри на запалення легень, одразу звертайтесь до лікаря", - підкреслив очільник Києва.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

У січні на Тернопільщині було багато хворих на пневмонію: чи був це коронавірус

У січні на Тернопільщині було багато хворих на пневмонію: чи був це коронавірус

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2804
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація