У справі про вбивство дівчини у Києві затримали відомого волонтера

У справі про вбивство дівчини у Києві затримали відомого волонтера

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У справі про вбивство дівчини у Києві затримали відомого волонтера

Дружина заявила, що на планшеті Максима нібито знайшли дитячу порнографію.

У справі про резонансне вбивство молодої дівчини в Голосіївському лісі Києва поліція провела обшук у відомого волонтера Сергія Бутка, а потім затримала чоловіка.

Про це розповіла цивільна дружина Сергія співачка Леся Рой.

Вона запевняє, що єдиною підставою для обшуку в їхній квартирі і для затримання чоловіка стали дані від мобільного оператора. Нібито Бутко разом з товаришами 13 листопада перебували поблизу місця, де пізніше знайшли тіло дівчини. Вона заявила, що поліцейських дуже зацікавили автомобільні покришки в квартирі сім'ї волонтерів. Крім того, при затриманні Лесі натякали, що на планшеті Максима нібито знайшли дитячу порнографію.

от і до нас дійшло - прокинулись від грюкоту у двері, влітають під десяток поліцеїв, ні дзвінка адвокату, ні ордера,...

Опубліковано Lesya Roy Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Крім того, стало відомо, що ще один обшук був проведений в квартирі у музиканта Максима Солтиса, який того вечора був з чоловіком в компанії. Друзі Максима кажуть, що під час обшуку поліцейські намагалися знайти якийсь зв'язок з недавнім убивством. "Максима з подругою немов залишили поза підозрою. Але, на жаль, я добре знаю цю ментовські братію. Спостерігаємо за ходом подій. Зараз з того, що відомо, Сергій Бутко під підозрою в умисному вбивстві",- розповів друг Максима музикант Володимир Кучинський.

Ну що ж, шановні. Буквально пару годин тому у нашого клавішника Maks Makushima Soltys були маски-шоу. Наче у справі про...

Опубліковано Włodzimierz Kuczynski Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Друзі Сергія запевняють, що не вірять у причетність волонтера і відгукуються про нього лише позитивно. "Знаю Сергія багато-багато років. Він спокійний, творчий, не конфліктний і не схильний до агресії. У ці безглузді і бездоказові звинувачення - не вірю ані на мить" - написав друг родини Олексій Бик. 

Нагадаємо, тіло молодої жінки у віці близько 25 - 40 років знайшли на вулиці Ягідній в Голосіївському районі Києва 13 листопада.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація