У Солом’янському районі Києві сталася масова бійка із ромами - соцмережі

У Солом’янському районі Києві сталася масова бійка із ромами - соцмережі

Фото: pixabay.com

Натовп почав бити простих перехожих.

Вночі на Солом'янському районі в Києві відбулась масова бійка місцевих мешканців з ромами.
 
Про це йдеться у повідомленні групи Los Solomas у Facebook.

Терміново! Щойно на Солом'янському районі в Києві відбулась масова бійка місцевих мешканців з циганами. За словами очевидців, натовп циган кількістю близько 15 осіб з палицями почав бити простих перехожих. Люди дали їм відсіч, після чого частина нападників втекла. Декількох затримали. Люди не дають увезти затриманих, аби їх не просто не відпустили.

Опубліковано Los Solomas 22 грудня 2017 р.
 
За словами очевидців, натовп ромів з палицями почав бити простих перехожих. Люди дали їм відсіч, після чого частина нападників втекла. Декількох затримали. Люди не давали відвезти затриманих, аби їх не просто не відпустили.
 
Нагадаємо, 5 грудня у столиці на Троєщині вночі стався неприємний інцидент. Десь близько опівночі до тролейбуса, що рухався вул. Драйзера, зайшли п'яні люди, представилися кондукторами та почали чіплятися до пасажирів. З’ясувалося, що ті також були не дуже тверезими і почалася бійка, під час якої всі її учасники отримали тілесні ушкодження, а одному чоловікові розірвали палець. Приборкувати порушників довелося чотирьом патрулям. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація