У "Слузі народу" вважають малоймовірним проведення виборів у Києві в грудні 2019 року

У "Слузі народу" вважають малоймовірним проведення виборів у Києві в грудні 2019 року

Фото: УНІАН

Депутати не встигнуть ухвалити відповідний законопроєкт.

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що дострокові вибори у Києві у грудні 2019 року навряд чи відбудуться.

Про це він розповів в інтерв’ю "Інтерфаксу".

"Якщо говорити про 8 грудня, то, очевидно, ми вже не встигаємо. Тим більше, що Комітет швидше за все рекомендує до першого читання проект 2143-3, в якому дата виборів не визначається взагалі. Таким чином, оголошувати вибори потрібно буде окремою процедурою, що в короткі терміни малоймовірно", - сказав Корнієнко.

За його словами, для цього депутати мають ухвалити відповідний законопроєкт до 8 жовтня, оскільки за законом має бути виділено 60 днів на проведення кампанії. До того ж, досі не сформовано новий склад Центрвиборчкому.

На думку Корнієнка, є можливість, що вибори у Києві відбудуться разом із місцевими виборами у всій Україні навесні 2020 року.

Нагадаємо, 19 вересня міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Верховної Ради з ініціативою розпустити Київраду VIII скликання та призначити дострокові місцеві вибори у столиці. Перед тим 16 вересня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ". У прикінцевих та перехідних положеннях ідеться про проведення дострокових виборів міського голови Києва, які можуть бути призначені на 8 грудня 2019 року.

Водночас, народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Гончарука з проханням провести аудит роботи міського голови Києва Віталія Кличка та КМДА. Згодом глава уряду України розпорядився провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації та окремих столичних райдержадміністрацій.

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Повʼязані теми:

Наступна публікація