У школах одного з районів Києва закрилися їдальні

Дата публікації
Перегляди
4789
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У школах одного з районів Києва закрилися їдальні

Фото: ТСН

Продавці кажуть, що таким було розпорядження згори.

Без їжі залишились діти навчальних закладів Оболонського району Києва. У шкільних їдальнях немає продуктів харчування через зрив тендеру, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Адмінстрація шкіл не має найменшого уявлення, коли заклади харчування почнуть працювати. "Наскільки мені відомо, зараз тендерні процедури йдуть, якась організація їх заблокувала. Воно, звичайно, погано, що діти не харчуються, вони повинні харчуватися", - пояснює директор однієї зі шкіл.

На Оболоні у школах закриваються їдальні через зрив тендеру

На Оболоні у школах закриваються їдальні через зрив тендеру

Новина про закриття їдалень батьків заскочила зненацька – вони нашвидкуруч готували ланч-бокси для дітей, куди клали бутерброди, чай тощо. Батьки переживають, що холодна їжа та довгі перерви між нею негативно позначаться на здоров’ї дітей. Тим часом тендерні процедури для закупівлі харчування в школи зриваються вже вдруге. Їхній ініціатор – те саме підприємство, його пропозицію в управлінні освіти відхилили, бо документація не відповідала рекомендаціям. Довго не думаючи, ображений претендент звернувся в антимонопольний комітет, поскаржившись на необ’єктивність замовника. За правилами, на час розгляду скарги електронний аукціон блокується.

Самі ж учасники ринку поянюють, що почекати доведеться до трьох тижнів – це в разі, якщо Антимонопольний комітет відхилить скаргу і торги триватимуть далі. А якщо урядовці стануть на протилежний бік, то наново проведена процедура закупівель коштуватиме дорожче, а триватиме більше, як два місяці.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4789
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація