У селі під Києвом у приватному подвір'ї у жахливих умовах тримають лева

У селі під Києвом у приватному подвір'ї у жахливих умовах тримають лева

У селі під Києвом у приватному подвір'ї у жахливих умовах тримають лева

Земельна ділянка, на якій живе тварина, належить співачці Євгенії Крапивцевій.

У приватному будинку у Козині під Києвом тримають лева замість пса. Знімальна група ТСН отримала анонімні листи сусідів, що скаржаться на нестерпне ревіння лева за огорожею. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Сусіди кажуть, що тварина у дворі живе вже зо два роки. Лева тримають у вольєрі приблизно двадцять квадратів. Ані звірячих, ані людських слідів у дворі немає. Виходить, ні тварина не гуляє, ні люди часто не навідуються.

У селі Козин під Києвом на приватному подвір'ї у жахливих умовах тримають лева

У селі Козин під Києвом на приватному подвір'ї у жахливих умовах тримають лева

Земельна ділянка, на якій живе лев, належить Євгенії Крапивцевій. Вона співачка і бізнес-леді. Зв’язатися вдається з її колишнім співмешканцем і партнером по бізнесу. За джерелами ТСН, пара придбала лева ще маленьким, назвала Ред. Залишився він з чоловіком.

“Ви поліція? Яким чином ви хочете вплинути на ситуацію? Коли до мене надійде офіційни запит, я на нього відповім”, - сказав Наум Коєн.

У Київському зоопарку дивуються ситуації. Великий вольєр надворі і такого самого розміру всередині - це мінімум, який має бути в такої тварини.

“Це не нормально, мені дуже шкода цього лева, тому що леви - це соціальні тварини. У нас мешкає один самець і троє самок, вони в природі мешкають точно так же, тобто вони спілкуються між собою, їм потрібно це”, - каже головний лікар київського зоопарку Інна Васильковська.

Взимку на двір леви можуть виходити щонайбільше по півгодини на добу. За -12 ніхто не тримає на вулиці левів.

“Вони можуть трошки адаптуватись, але не настільки, все ж таки це південна тварина”, - каже зоозахисник Сергій Харьков.

Через прогалини в законодавстві, приватній особі таки можна утримувати левів. Однак законно придбати - ні.

“Це або контрабанда - перший варіант. Їх перевозять як псів, усипляють, кладуть в невелику коробку і відправляють. Другий варіант - це десь розведення тут на території, але розплідників якихось тут для левів і тигрів офіційних у нас немає”, - каже Харьков.

Відреагувати на такий випадок мають дві організації - Мінприроди і Нацполіція. Працівники зоопарку лише з відео вже встановили, що тварина щонайменше не доглянута.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація