У "Росспівробітництві" заявляють про серйозний збиток через напад націоналістів у Києві

У "Росспівробітництві" заявляють про серйозний збиток через напад націоналістів у Києві

Фото: Фото Івана Гребенюка/ТСН

Але припиняти свою роботу в Києві не планують.

Глава представництва "Росспівробітництва" в Києві Елеонора Митрофанова заявляє про серйозний збиток в результаті нападу націоналістів у неділю, 18 лютого.

"Сьогодні після закінчення "майдану" людей 70 пішли до нашого офісу, нанесений досить серйозний збиток", - сказала вона "Інтерфаксу".

За її словами, у приміщенні розбиті вікна, воно облите фарбою, але люди не постраждали, оскільки з 17 лютого в приміщенні нікого немає.

При цьому "Росспівробітництво" поки не планує припиняти роботу в Києві. За словами Митрофанової, питання подальшої роботи будівлі та забезпечення її безпеки вирішуватиметься протягом найближчих днів.

"Я думаю, що продовжувати роботу можна. Подивимося ще в найближчі кілька днів",- сказала вона.

Нагадаємо, у неділю, 18 лютого, після "Маршу за майбутнє" активісти потрощили фасад будівлі "Росспівробітництва". Активісти від’єдналися від основного натовпу  та рушили до будівлі. Молодики кидали каміння, бруківку та яйця у фасад будівлі, облили його фарбою, побили вікна та написали "Смерть Росії" на вході і пішли. 

У поліції пояснили, що за погроми у центрі Києва нестиме відповідальність організатор. Наразі поліція не затримала жодного учасника акцій, також немає інформації про постраждалих. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація