У разі тривалого блекауту в Києві багатоповерхівки з центральним опаленням залишаться без води

У разі тривалого блекауту в Києві багатоповерхівки з центральним опаленням залишаться без води

За умови відсутності водопостачання через відключення електроенергії для забезпечення киян водою у столиці працюватимуть бюветні комплекси.

У Києві готуються до найгірших сценаріїв у випадку повторних атак на енергетичну інфраструктуру з боку російських окупантів. У випадку тривалого блекауту організації, які обслуговують столичні багатоповерхівки, повинні будуть якнайшвидше злити воду із системи централізованого теплопостачання, щоб уникнути замерзання води в трубах.

Про це повідомив заступник міського голови та секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в ефірі телемарафону. 

"У разі тривалої відсутності світла, обслуговуючим організаціям доведеться якомога швидше зливати воду з будинків, які під'єднані до централізованої системи теплопостачання, щоб уникнути замерзання води в трубах" , – сказав він.

За словами Бондаренка, такі заходи необхідні, оскільки через замерзання води у системі будинки з центральним опаленням можуть залишитися без тепла аж до весни.

Для водопостачання киян працюватимуть бюветні комплекси. 

Також поповнюється список магазинів, котрі працюватимуть навіть за умови повного блекауту від резервного живлення.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко попередив, що в разі нових потужних російських обстрілів столиця може залишитися без електрики, тепло-, водопостачання і водовідведення.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація