У прокуратурі Києва прокоментували самогубства у лікарні для хворих на коронавірус

У прокуратурі Києва прокоментували самогубства у лікарні для хворих на коронавірус

Ілюстрація / Фото: Фотограф Максим Козменко

Правоохоронці кажуть, що розслідування перебуває на їхньому контролі.

Прокуратура Києва після двох скоєних самогубств у столичній лікарні розпочала розслідування трагедії і відкрила кримінальну справу. Обидва інциденти сталися у Солом'янському районі, але з різницею у часі в кілька днів.

Про це розповідається в сюжеті ТСН.19:30.

Виявилося, що пацієнти загинули в одному із медзакладів, де лікують хворих на коронавірус. Йдеться про Київську міську клінічну лікарню №4, але, чи має самогубство стосунок до COVID-19, наразі невідомо: ані в медзакладі, ані в поліції цього не коментують. У столичній прокуратурі пояснили, що не можуть розголошувати подробиці слідства.

Водночас правоохоронці кажуть, що нині розпочали розслідувати обидва випадки за статтею "Самогубства". Наразі слідчі допитують співробітників лікарні.

"Наразі слідчі поліції допитують персонал і пацієнтів цієї лікарні. За яких обставин на території однієї лікарні, за такий проміжок часу... Це такі події надзвичайні. Тому і місцевій прокуратурі, і в прокуратурі міста Києва наразі взяла це розслідування на контроль", — прокоментувала речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Хворі на коронавірус пацієнти столичної лікарні вчинили самогубство

Хворі на коронавірус пацієнти столичної лікарні вчинили самогубство

Нагадаємо, у Київській міській клінічній лікарні №4, яка орієнтована на лікування коронавірусу, за дві доби двоє чоловіків наклали на себе руки. Обидва стрибнули з одного й того самого вікна другого поверху. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація