У прокуратурі Києва покарали працівника, який оголився та цілувався з дівчатами на телешоу

У прокуратурі Києва покарали працівника, який оголився та цілувався з дівчатами на телешоу

Фото: ТСН

Прокуророві виписали догану.

У столичній прокуратурі виник скандал через участь одного зі співробітників у розважальному реаліті-шоу. На думку колег, держслужбовець там поводився непристойно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олег Білоус виграв у телешоу, але отримав догану на роботі. Він був одним із восьми учасників гри у пляшечку спочатку на поцілунки, а потім – на роздягання. Епізод програми вийшов в ефір ще торік у листопаді та був випробування на сміливість та розкутість. Тільки в YouTube цей випуск програми переглянули понад 240 тисяч людей, серед яких і Роман Говда – прокурор міста Києва та, як згодом виявилося, колега Білоуса. Саме він написав скаргу до спеціальної дисциплінарної комісії – із виховною метою. "Ми представляємо публічне обвинувачення в судах. Правильно? Людина, яка пройшла по телеканалах і ефірах в голому вигляді, як вона буде виглядати в суді? В очах людей, які будуть бачити в ньому голого прокурора, який говорив якісь легкі дурні речі?", - пояснив свої мотиви працівник прокуратури.

У столичній прокуратурі зчинився скандал через участь співробітника у реаліті-шоу

У столичній прокуратурі зчинився скандал через участь співробітника у реаліті-шоу

Сам Білоус від журналістів утік – на робочому місці його не було, а відмовки з’являлися щораз інші. Не брала телефон і його дівчина Діана, котра й була ініціатором участі їхньої пари в шоу. В інтерв’ю ще взимку вона зізналася, що головною метою пари був приз – 200 тисяч гривень, аби оплатити навчання в університеті її молодшої сестри. Олег тоді ж пояснив, що з роботи його на час знімань за кордоном відпустили.

Спеціальна дисциплінарна комісія вирішила, що Білоус грубо порушив прокурорську етику, бо публічне оголення, поцілунки з кількома дівчатами суперечать правилам поведінки прокурорів. У покарання працівник упродовж року не отримуватиме премій та не буде підвищений по службі.

Генеральний директор каналу ТЕТ Вікторія Левченко каже, що гадки не мала, ким працює учасник шоу – мовляв, він пройшов кастинг, із ним працювали психологи та в нього були всі медичні довідки – цього було достатньо. "Це ж не було шоу про покажи, ким ти працюєш. Це було шоу про стосунки в парі. Нам було досить того, що в нього є жінка, котру він кохає, і вони хотіли перевірити свої стосунки", - пояснила вона.

У шоу Олег та Діана перемогли, а здобуті 200 тисяч віддали сестрі на навчання. Про це знали члени дисциплінарної комісії, але на їхнє рішення це не вплинуло. На  стосунки пари неприємності на роботі Олега не вплинули – два тижні тому прокурор та блогер Діана оголосили на своїх сторінках у соцмережах про заручини.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація