У пожежі в центрі Києва загинула паралізована жінка

У пожежі в центрі Києва загинула паралізована жінка

Фото: dsns.gov.ua

Сусіди не ймуть віри попереднім офіційним поясненням причин трагедії.

У середмісті столиці спалахнула квартира на 5-му поверсі 7-поверхівки. Пожежники прибули на місце за кілька хвилин, гасіння тривало майже годину, а у вигорілій кімнаті знайшли тіло, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусіди нічого не підозрювали, поки запах гару і чорний дим із коридору не вигнав їх на балкони. На весь під’їзд вдома було 12 людей. "Заблоковані люди, бачимо на одному балконі – в них уже нагрівається квартира", - коментували очевидці. Роман схопив гроші, цінності і кота – і надворі чекав, коли пожежники загасять сусідню квартиру. "Згоріла миттєво. Щось там було, чи багато ганчір’я, чи чогось такого", - міркує він.

Орендарка винуватить загиблу власницю згорілої квартири в асоціальній поведінці – сусіди не вірять

Орендарка винуватить загиблу власницю згорілої квартири в асоціальній поведінці – сусіди не вірять

Будинку вже понад 60 років, рятувальники вказують на дерев’яні перекриття та пояснюють, що найбільшою небезпекою було стрімке поширення пожежі на сусідні квартири. На виклик їхало 13 машин і пів сотні людей, але до роботи змогли взятися не одразу. Середмістя столиці – це завжди затори та хаотично припарковані автомобілі. Рух за півтора кілометра до Верховної Ради, Бесарабки і  600 метрів до Генеральної прокуратури був ускладнений настільки, що рятувальників просто не пропускали до місця пожежі, а на додачу ще й заблокували гідрант – довелося шукати інший і витрачати дорогоцінний час.

Зайти у квартиру вогнеборці змогли тільки через годину після виклику. На згарищі вони знайшли тіло жінки. "Вона дуже мало пересувалася, вона інвалід, але до неї приходили досить часто люди, вони разом вживали алкогольні напої, а також курили, тобто ймовірною причиною виникнення пожежі, в тому числі, буде розглядатися паління", - розповіли в ДСНС. Сусіди в асоціальну поведінку бабусі не вірять: "Я була в неї у квартирі. Паралізована жінка. У неї все було добре". Остаточну причину смерті та пожежі має з’ясувати слідство.

Раніше вдень повідомлялося, що у Печерському районі Києва на вулиці Кловській масштабна пожежа охопила житлову квартиру в багатоповерховому будинку. Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам о 12:24.

Кореспондентка ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація