У пожежі мікроавтобуса в центрі Києва обгорів водій

У пожежі мікроавтобуса в центрі Києва обгорів водій

Фото: ГУ НП у м. Києві

Чоловіка госпіталізували з опіками значної частини тіла.

Пожежу мікроавтобуса в тихому дворику в центрі Києва спричинив коктейль Молотова. Пляшку із займистою сумішшю знайшла на місці поліція, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водій-киянин отримав замовлення на перевезення, а поки чекав на пасажирів – вирішив перенести особисті речі з салону до багажнику. Коли ж стояв за машиною, відчув, що на нього пролилася рідина і потім спалахнуло полум'я. Чоловіка шпиталізували із сильними опіками рук, тіла та голови. "За нашою інформацією – до 25% тіла", - розповів працівник ДСНС.

У центрі столиці невідомий коктейлем Молотова спалив мікроавтобус

У центрі столиці невідомий коктейлем Молотова спалив мікроавтобус

Про причини пожежі пізніше має оголосити офіційне слідство, але вже відомо, що на місці події правоохоронці виявили пляшку з займистою сумішшю, а поруч – обвуглену ганчірку. Про те, що кидали пляшку, говорять зі слів сусідів і працівники салону з іншого боку будинку. Та хто кинув, кажуть, не бачили.

Як повідомлялося, вночі 19 липня до Печерського управління поліції Києва надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Дарвіна. Згідно з повідомленням прес-служби столичної поліції, до правоохоронців звернувся чоловік, який пояснив, що кілька місяців тому за довіреністю надав свій автомобіль знайомому, який займається перевезеннями.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація