У Повітряних силах прокоментували падіння ракети Х-69 у Києві

У Повітряних силах прокоментували падіння ракети Х-69 у Києві

Бойова частина ракети Х-69 / Фото: ДСНС

Ворог дедалі частіше використовує нові ракети.

Ворог останнім часом активізував застосування своїх керованих авіаційних ракет типу Х-59 та Х-69Як наслідок — під час  роботи української ППО можемо бачити такі результати, коли бойова частина залишається вцілілою.

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону прокоментував знайдену в Києві бойову частину ракети Х-69.

Він зазначає, що подекуди падіння бойової частини спричиняє серйозні руйнівні наслідки.

"Тому ми просимо людей, аби вони спускалися в укриття, аби не наражати свої життя та здоров'я на небезпеку, оскільки ми бачимо влучання в такі засоби повітряного нападу не означає його знищення в повітрі. На жаль, можемо бачити такі наслідки у вигляді бойових частин, які перебувають на поверхні", — наголосив речник.

Крім того, можна припустити, що такий випадок не є поодиноким. 

"Звісно, ці ракети здебільшого мають комплектацію більш нову, деталі 2023-го, навіть 2024 року. Зараз вивчаємо і аналізуємо ці ракети — які саме вони, яка їхня якість", — резюмував Євлаш.

Нагадаємо, напередодні у Голосіївському районі Києва місцевий житель помітив на території лісового масиву підозрілий предмет, схожий на частину ракети, що стирчала із землі. 

На місце прибули сапери ДСНС, які вилучили бойову частину ракети Х-69 і знешкодили її.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація