У поліції стверджують, що дії правоохоронців під час обшуку в київському клубі були законними

У поліції стверджують, що дії правоохоронців під час обшуку в київському клубі були законними

Фото: УНІАН

У ході слідчих дій було зафіксовано 17 фактів вилучення наркотичних засобів.

Дії поліцейських під час обшуку в київському клубі Jugendhub в ніч проти суботу 28 жовтня були законними, повідомили в Нацполіції Києва.

"Надходили скарги від місцевих жителів ... було порушено кримінальне провадження за статтею 317 Кримінального кодексу "утримання місць для незаконного вживання наркотичних засобів", були отримані санкції суду на проведення обшуків", - цитують заяву керівника поліції Києва Андрія Крищенко на сайті "Радіо Свободи", - пише "Інтерфакс"

За його даними, в ході слідчих дій було зафіксовано 17 фактів вилучення наркотичних засобів.

Облава в нічному клубі: чому дії правоохоронців викликали обурення

Облава в нічному клубі: чому дії правоохоронців викликали обурення

"Значна частина відвідувачів намагалася позбутися від наркотичних речовин, приховати сліди злочину, тому поліція скористалася дозволеними заходи фізичного впливу та в межах, які дозволяє закон", - повідомив керівник столичної поліції.

За його словами, зараз в поліцію ніхто не звертався з заявами щодо дій поліцейських, побиття тощо. 

Нагадаємо, правоохоронці провели обшук в одному з нічних клубів Києва. Під час нього у 17 осіб були знайдені наркотичні речовини. У розважальному закладі також виявлено 11 малолітніх і 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу. Останніх доставили в столичний пункт збору призовників, а дітей передали батькам. За всіма виявленими фактами правопорушень поліція Шевченківського району столиці проводить перевірку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація