У поліції розповіли про ситуацію на марші Саакашвілі "За імпічмент"

У поліції розповіли про ситуацію на марші Саакашвілі "За імпічмент"

Фото: Українська правда

За порядком стежать близько 1200 осіб.

У Києві за порядком під час маршу, учасники якого вимагають ухвалення закону про імпічмент президента, стежить близько 1200 правоохоронців, ситуація спокійна.

Про це повідомили у прес-службі поліції Києва, пише УНІАН.

«Правоохоронці супроводжують марш, участь у якому, за попередніми підрахунками, беруть приблизно 1500 осіб. Акція стартувала у парку імені Тараса Шевченка, звідти колона рушила у центр столиці. За порядком стежать близько 1200 осіб: заходи проходять спокійно», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, біля парку Шевченка у Києві розпочався "Марш за імпічмент", організований партією "Рух нових сил" екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Люди вигукують "Геть бариг", "Імпічмент", несуть плакати з обіцянками президента Петра Порошенка, які, на думку мітингувальників, глава держави не виконав. За маршрутом мітингувальники мають пройти бульваром Тараса Шеченка до Хрещатика, тоді на алею Небесної Сотні, де вшанують пам'ять загиблих під час протестів 2013-2014-го років. Через вулиці Шовковичну та Грушевського люди дійдуть до Європейської площі, де проведуть мітинг. 

Міграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

Міграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація