У поліції розповіли про покарання, котре може чекати на винуватців смерті породіллі в Києві

У поліції розповіли про покарання, котре може чекати на винуватців смерті породіллі в Києві

Фото: ТСН

До з’ясування обставин трагедії долучилися правоохоронці та фахівці МОЗ.

Смерть породіллі Ольги Іванової в столичному пологовому розслідують за статтею про невиконання або неналежне виконання своїх професійних обов'язків медиками. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

35-річна жінка померла, народжуючи сина в ніч проти 10 червня під час кесаревого розтину. Хлопчик вижив, а жінку не вдалося врятувати. Родичі Олі стверджують, що усю вагітність вона була цілком здоровою, а напередодні пологів мала хороші аналізи. Близькі Іванової нарікають на недбалість лікарів.

МОЗ долучилось до розслідування смерті жінки під час пологів у Києві

МОЗ долучилось до розслідування смерті жінки під час пологів у Києві

Спочатку причиною смерті в морзі назвали ішемічну хвороба серця, а родичам пояснили, що жінка померла, захлинувшись блювотними масами. У поліції тепер радять чекати на остаточний висновок судмедекспертів. Після того долю медиків вирішуватиме ще одна комісійна експертиза.

До перевірки, за даними поліції, долучилось і Міністерство охорони здоров'я. "Санкція статті передбачає до 5 років обмеження займатися певною діяльністю, до 2 років обмеження волі або до 2 рокі позбавлення волі. У нас тільки зараз розглядається одна версія – це неналежне виконання або невиконання професійних обовязків лікарями", - пояснив керівник відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я Дарницького управління поліції Сергій Божок.

Як повідомлялося, у столичному пологовому будинку на Червоному Хуторі померла породілля, її дитину вдалося врятувати. "Мені пояснили, що маса потрапила в легені, соки шлункові все спалюють. Людину ми не повернемо, але щоби більше ніхто не втратив свого життя, свого щастя", - пояснив її чоловік Дмитро.

Повʼязані теми:

Наступна публікація