У поліції розповіли, чи є затримані через сутички біля Ради

У поліції розповіли, чи є затримані через сутички біля Ради

Фото: УНІАН

Інформація про потерпілих наразі уточнюється.

Правоохоронці наразі не затримували учасників протестів проти карантину вихідного дня біля Верховної Ради. Протестувальники ламали паркан, аби потрапити до будівлі парламенту.

Про це повідомляється 17 листопада на сайті Нацполіції.

"Поліція Києва наголошує, що діям кожного з учасників, які вдалися до провокацій та вчинення правопорушень буде надана правова оцінка. Закликаємо учасників заходу та їх організаторів негайно припинити вчиняти протиправні дії. Поліцейські у межах своїх повноважень присікатимуть будь-які прояви порушення вимог чинного законодавства та притягуватимуть винних осіб до відповідальності", - розповіли у поліції.

Правоохоронці додали, що учасники масових заходів почали ламати паркан, щоб пройти на охоронювану територію. 

"Аби відновити правопорядок правоохоронці негайно втрутилися в ситуацію та відтіснили мітингувальників. У результаті виникли короткотривалі сутички. Наразі затриманих немає. Інформація про потерпілих уточнюється", - зазначили у поліції.

Нагадаємо, у центрі Києва мітингувальники, які виступають проти карантину вихідного дня, намагаються штурмувати будівлю Верховної Ради. Тим часом поліція стримує мітингувальників, тож між сторонами зав'язалась штовханина.

Мітингувальники спробували прорватися до будівлі Верховної Ради

Мітингувальники спробували прорватися до будівлі Верховної Ради

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація