У поліції повідомили про 281 зареєстроване порушення і назвали найпоширеніші випадки

Дата публікації
Перегляди
5990
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У поліції повідомили про 281 зареєстроване порушення і назвали найпоширеніші випадки

Фото: УНІАН

Найбільше звернень пов’язані з незаконною агітацією, підкупом та відсутністю у списках виборців.

В Україні 21 квітня під час голосування за президента станом на 12 годину поліція зареєструвала 281 заяву від громадян про порушення виборчого процесу.

Про це повідомили у прес-службі МВС України.

"Зазначені факти пов’язані з: незаконною агітацією – 52, фотографуванням бюлетенів – 13, погрозою фізичною розправою та підкупом виборців – по 2, спробою винесення бюлетеня – 1", - заявив радник міністра МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, поліція складе протоколи на тих державних чиновників та народних депутатів, які порушують виборче законодавство та фотографують бюлетені.

Своєю чергою керівник столичної поліції Андрій Крищенко розповів, що у Києві зареєстрували 31 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

"Серед зареєстрованих повідомлень – незаконна агітація, підкуп та відсутність у списках виборців, порушення виборчого процесу та виборчих прав. Усі звернення внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень територіальних управлінь поліції Києва. Після ретельного вивчення ситуацій, їм буде надана відповідна правова оцінка. Загалом, вибори президента України у столиці відбуваються спокійно", - зазначив він.

Загалом у Києві за правопорядком стежать понад 6 тисяч правоохоронців. Під їхнім наглядом перебувають Центральна виборча комісія, 13 окружних та 1106 дільничних виборчих комісій. Також задля оперативного реагування на повідомлення про замінування додатково чергують 11 груп вибухотехніків та кінологів.  

Вибір країни: виборчі дільниці відкриті з 8:00 ранку до 20:00 вечора

Вибір країни: виборчі дільниці відкриті з 8:00 ранку до 20:00 вечора

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5990
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація