У передчутті безвізу: Київ готується до святкового концерту та Ейфелевої вежі на Хрещатику

У передчутті безвізу: Київ готується до святкового концерту та Ейфелевої вежі на Хрещатику

Вихідними центр міста закриють для транспорту.

Безвіз, який відкриє українцям Європу, суттєво перекриє ближчими вихідними Київ. Через святкування вже зараз починають обмежувати рух центром столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У суботу з 20:00 на Європейській площі гратимуть та співатимуть українські зірки, і заради цього столичні дороги частково вже перекриті. Від вечора п'ятниці автомобілі не пускатимуть на Європейську площу та прилеглі квартали, а також на Хрещатик, вулицю Володимирську та Софійську площу. Але водії несподівано обіцяють не лаятися через такі незручності та пересідати на метро – мовляв, така подія, як безвізовий режим, буває раз у житті.

У столиці частково перекриють рух через святкування отримання безвізу

У столиці частково перекриють рух через святкування отримання безвізу

Обмеження стосуватимуться навіть пішоходів – до 13 червня перекриють підземні переходи від філармонії до Українського дому, переходити пропонують від Прорізної по Хрещатику. Там виростуть Пізанська і Ейфелева вежа, тож щонайменше гарні селфі режисери свята киянам гарантують. "Це буде міні-євромістечко. Будуть намети, в яких маленькі активності, присвячені різним країнам Європи. Можна зайти в намет – і опинитися в Іспанії, Франції чи в Польщі", - розповів режисер і продюсер Сергій Проскурня.

Гулятиме Київ не довго, але прибиратиме все аж до 13 червня. Організатори попросили із розумінням поставитися і почекати, доки заберуть із доріг усі сценічні декорації.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Повʼязані теми:

Наступна публікація