У неділю в Києві перекриють кілька вулиць для транспорту. Схеми об'їздів

У неділю в Києві перекриють кілька вулиць для транспорту. Схеми об'їздів

Фото: УНІАН

Причини перекриття – ремонт та проведення масового заходу.

У неділю, 22 грудня, в Києві будуть перекриті кілька вулиць. Через це змінює маршрути громадський транспорт, приватні автомобілі муситимуть об'їжджати.

ПЕРЕКРИТТЯ ПРОСПЕКТУ ЛЮБОМИРА ГУЗАРА

22 грудня на просп. Любомира Гузара (Космонавта Комарова) на Відрадному перекриють рух від 9:00 до 17:00. Про це повідомили у "Київавтодорі". Над проспекті поблизу вул. Василенка монтуватимуть третю частину пішохідного мосту. Це остання ділянка прогону.

Об’їхати ділянку можна буде за маршрутом: просп. Гузара – вул. Гарматна – б-р Гавела – вул. Героїв Севастополя – просп. Гузара.

Фото: Комунальна корпорація "Київавтодор"

Також буде змінено маршрути автобусів №№ 69, 155. Рух громадського транспорту буде організовано:

  • автобус №69 – у напрямку вулиці Литвиненко-Вольгемут від станції метро "Палац Спорту" до вулиці Борщагівської за власним маршрутом, далі – вулиця Гарматна – бульвар Вацлава Гавела – вулиця Героїв Севастополя – проспект Любомира Гузара, далі за власним маршрутом;
  • автобус у режимі маршрутного таксі №155 – у напрямку просп. Леся Курбаса від станції метро "Почайна" до вулиці Борщагівської за власним маршрутом, далі вулиця Гарматна – бульвар Вацлава Гавела – вулиця Героїв Севастополя – проспект Любомира Гузара, далі за власним маршрутом.
Фото: Комунальна корпорація "Київавтодор"

ПЕРЕКРИТТЯ ВУЛИЦІ ВОЛОДИМИРСЬКОЇ

22 грудня від 13:30 до 16:00 заборонять рух транспорту на вулиці Володимирській у зв’язку із проведенням Borjomi New Year Parade. Рух буде перекрито від перетину з бульваром Тараса Шевченка до будинку №19 на вулиці Володимирській.

Окрім того, під час монтажу/демонтажу святкової платформи та спеціальної огорожі параду заборонять паркування:

  • 22 грудня від 00:00 до 15:00 – на вул. Володимирській зі сторони парку Тараса Шевченка навпроти червоного корпусу Національного університету України імені Тараса Шевченка і на вул. Володимирській біля будинків №19 та №21/20.
  • Від 07:00 21 грудня до 23:30 22 грудня – на вул. Володимирській (від перетину із бульваром Тараса Шевченка до перетину з вул. Софіївською), уздовж парної сторони бульвару Тараса Шевченка (від перетину з вул. Терещенківською до перетину з вул. Володимирською).

Тисяча прикрас та 5 кілометрів гірлянд: у Києві урочисто відкрили головну ялинку України

Тисяча прикрас та 5 кілометрів гірлянд: у Києві урочисто відкрили головну ялинку України

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація