У Нацполіції показали відео затримання снайпера, який погрожував підірвати міст Метро в Києві

Затриманому може загрожувати довічне ув'язнення.

У Національній поліції оприлюднили відео затримання 42-річного снайпера Олексія Белька, який на мосту Метро в Києві влаштував стрілянину та погрожував підірвати переправу. Через це рух мостом був перекритий у години пік увечері середи, 18 вересня.

"Чоловіка, який зі зброєю погрожував застосувати вибухівку на столичному мосту Метро, затримали без жодного пострілу. Це був дійсно виклик і неоціненний експіріенс, з яким молода Національна поліція України впоралася "на відмінно". Водна поліція, спецпідрозділ КОРД, авіапідтримка, патрульна поліція України, кінологи, вибухотехніки, криміналісти, психологи etc. Планування спецоперації, тривалі перемовини зі зловмисником, оцінка ризиків для життя громадян та руйнування інфраструктури, можливі варіанти знешкодження і, зрештою, єдиний ідеальний - затримання без шкоди життю і здоров'ю не лише мирних мешканців, а й самого правопорушника. Блискуча спецоперація, під час якої усі служби і підрозділи МВС діяли чітко, злагоджено, а головне виконали свій обов'язок - служити і захищати", - написав у Facebook речник Нацполіції Ярослав Тракало й оприлюднив коротке відео затримання.

Чоловіка, який зі зброєю погрожував застосувати вибухівку на столичному мосту Метро, затримали без жодного пострілу....

Опубліковано Iaroslav Trakalo Середа, 18 вересня 2019 р.

Ексклюзив ТСН: як відбувалася спецоперація затримання терориста на мосту

Ексклюзив ТСН: як відбувалася спецоперація затримання терориста на мосту

Раніше Белько служив снайпером. Імовірно, тому так влучно поцілив у дрон, який до нього направили правоохоронці. Товариш по службі Белька впевнений, що той нічого б невиправного не вчинив.

"Коли я з ним говорив, він вимагав у поліції, щоб розблокували його машину. І два колеса принесли. Сказав, що сам їх встановить. І потім поїде до коханої, поговорить і здасться", - розповів ТСН на умовах анонімності товариш по службі затриманого.

Головне про блокування мосту Метро в Києві читайте на ТСН.ua  за цим посиланням.

42-річний уродженець Криму хотів підірвати міст Метро через нещасливе кохання

42-річний уродженець Криму хотів підірвати міст Метро через нещасливе кохання

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Мінування" моста в Києві
Наступна публікація