У МВС пояснили, чому були встановлені рамки в урядовому кварталі та безпосередньо під ВР

У МВС пояснили, чому були встановлені рамки в урядовому кварталі та безпосередньо під ВР

У МВС пояснили, чому були встановлені рамки в урядовому кварталі та безпосередньо під ВР

Фото: facebook/Мустафа Найєм

За інформацією МВС, не має виникнути ніяких проблем під час проходження контролю.

Сьогодні, 17 жовтня, поліція і Нацгвардія чисельністю 3 500 осіб забезпечують публічний порядок і безпеку в урядовому кварталі і безпосередньо під ВР.

Про це у своєму Facebook написав речник МВС Артем Шевченко.

«Не дивуйтеся і адекватно сприймайте підвищені заходи безпеки, зокрема, рамки металошукачів. Після кривавого 31 серпня 2015 року, коли від гранати загинуло 4 гвардійців-строковиків, їх встановлюють на всіх масових заходах. Якщо протест справді мирний, то жодної проблеми для його учасника рамка не становитиме», - написав він.

Окрім того, Шевченко додав, що варто пройти огляд.

«Пройдіть огляд, залиште заборонені речі, а ще краще зовсім не беріть нічого подібного - і гайда протестувати. Тільки мирно. Інших жодних обмежень не буде. МВС ніколи не застосовуватиме силу першою - не провокуйте загострення і все буде добре», - додав він.

Поліція і Нацгвардія чисельністю 3️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ забезпечують публічний порядок і безпеку в урядовому кварталі і безпосе...

Опубліковано Artem Shevchenko 16 жовтня 2017 р.

Своєю чергою, радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у Facebook написав, що «3 тис. (можливо більше) учасників мітингу пройдуть абсолютно спокійно і достатньо швидко (через рамки – Ред.)».

«Звичайно, якщо не будуть здійснюватися свідомі сплановані провокації і відверті перешкоджання правоохоронцям виконувати свої функції. Ніяких обмежень і перешкод щодо участі в мирних акціях протесту немає і бути не може! Політичні вимоги і гасла – це не до нас, це не наша робота. Наша задача – охорона громадського порядку, захист життя, прав і свобод в першу чергу, самих мітингувальників», – додав він, також згадавши події 31 серпня 2015 року.

Увага! Щодо посилених заходів безпеки під час мирних акцій в центрі столиці, зокрема під ВР. Кількість встановлених сьог...

Опубліковано Зоряном Шкіряком 16 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, сьогодні в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, як наслідок - рух автотранспорту перевантажив кілька прилеглих вулиць. 

В урядовому кварталі перекрили рух для транспорту

В урядовому кварталі перекрили рух для транспорту

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація