У Мін'юсті показали приміщення Київського СІЗО, які відремонтували за рахунок коштів від платних камер

У відремонтованих камерах будуть відбувати покарання ув’язнені безкоштовно, зазначив міністр юстиції.

У Київському слідчому ізоляторі за рахунок коштів від платних камер відремонтовано два приміщення, в яких перебувають ув’язнені.

У відремонтованих камерах будуть відбувати покарання ув’язнені безкоштовно. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська під час презентації перших подібних ремонтів у Київському СІЗО, у четвер, 2 липня, передає пресслужба відомства.

За його словами, завдяки експериментальному проєкту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов, Київський СІЗО вже отримав 140 тисяч грн. Ці кошти були спрямовані до спеціального фонду та використовуються для проведення ремонтів у інших приміщеннях СІЗО.

Так, завдяки ремонту, у звичайних камерах:

  • замінено сантехніку, електрику, дерев’яні вікна на металопластикові;
  • встановлено нові меблі.

На матеріали було витрачено близько 45 тис. грн. Роботи проводилися бригадою засуджених, залишених для господарського обслуговування установи, на заробітну плату яких витрачено 8,6 тис. грн.

Проєкт носить каскадний механізм реалізації - по мірі надходження коштів за перебування у платних камерах буде ремонтуватись все більше безкоштовних камер по всій Україні, додав міністр юстиції.

Нагадаємо, що станом на 1 липня за користування платними камерами у СІЗО затримані заплатили майже 183 тис. грн. На сьогодні такі камери відкриті у 15 слідчих ізоляторах. Найбільше коштів отримав Київський СІЗО - 140 тис. грн.

У Київському СІЗО з'явилися платні камери з покращеними умовами

У Київському СІЗО з'явилися платні камери з покращеними умовами

Повʼязані теми:

Наступна публікація