У метро Києва з'явилися дефібрилятори: на яких станціях їх встановили (фото)

Нове обладнання з'явилося поки на трьох станціях метро.

У київському метро почали встановлювати автоматичні дефібрилятори. Станом на сьогодні вони вже є на станціях "Хрещатик", "Театральна" і "Політехнічний інститут".

Про це повідомляє пресслужба підземки.

Загалом проєктом передбачено 19 дефібриляторів на станціях у відкритому доступі. Встановити їх повинні до 1 березня 2021 року. У підземці також нагадали, що нині в метро є 52 дефібрилятори, які розміщено у касових залах станцій.

"На жаль, переможець тендеру по громадському бюджету не забезпечив поставку та супровідні документи належної якості. Було підписано відповідний акт рекламації та подано претензію до постачальника у встановленому законом порядку", — йдеться у повідомленні.

Аптечки, які теж були передбачені проєктом, закуплені та вже розміщені на станціях. Також підприємством вивчається питання додаткової закупівлі обладнання.

Крім того, у пресслужбі нагадали, що у підземці чергують правоохоронці управління поліції та представники муніципальної варти Києва, які у разі потреби можуть надавати необхідну медичну допомогу пасажирам.

Нагадаємо, на синій лінії київського метрополітену найближчим часом запрацює повністю оновлений поїзд. У ньому, зокрема, буде схема лінії метрополітену та місцеперебування поїзда в реальному часі протягом руху лінією.

Читайте також:

Дефібрилятори в метро: чому в підземці досі не можуть надати домедичну допомогу

Дефібрилятори в метро: чому в підземці досі не можуть надати домедичну допомогу

Повʼязані теми:

Наступна публікація