У Мережі спалахнув скандал через вбрання київських школярів, у МОН відреагували: фото

У Мережі спалахнув скандал через вбрання київських школярів, у МОН відреагували: фото

Червоні хустинки на учнях спричинили скандал / Фото: instagram.com / perl_pe4ersk

Організатори заходу виправдовуються, що учні були не у піонерських галстуках, а коралових хустинках.

У Мережі спалахнув скандал через вбрання київських школярів. У Києві представники PERL (шкільне самоврядування "Печерська елітна рада лідерів") провели "Лідерський форум" для учнів шкіл Печерського району. Проте учасники заходу, що відбувся 23 квітня, були вбрані в червоні хустинки, які нагадували піонерські галстуки. Власне, саме це і спричинило бурхливу реакцію користувачів Мережі.

"Хочемо зауважити, що краватки, в яких ми виступали – коралового кольору і якщо комусь здалось, що вони червоні –  це просто невдале освітлення приміщення, бо наш фотограф теж підліток і тільки вчиться", – написали організатори в Instagram.

Проте більшість користувачів сприйняла такий аксесуар як елемент піонерського вбрання та відреагували негативно.

Більшість користувачів сприйняла такий аксесуар як елемент піонерського вбрання / Фото: instagram.com / perl_pe4ersk

Фото з заходу спочатку опублікувала Печерська РДА на своїй сторінці у Facebook, але пізніше публікація з фото зі сторінки зникла.

У Міністерстві науки і освіти відреагували на ситуацію.

"Мережі вибухнули обговоренням фотографій учнів у хустинках, які нагадують піонерські. І ми теж звернули на це увагу. Але, дійсно, в цій ситуації треба було розібратися краще. Учнівське самоврядування організувало захід. І це варто вітати, адже дітей важливо підтримувати і надихати. Жодним чином не обрізати їм крила. Жодним чином не принижувати. Це неприпустимо", - зазначили у МОН.

У Міністерстві освіти додали, що жодним чином не підтримують цькування дітей і "стоятимуть на їх захисті в усіх освітніх процесах". 

Нагадаємо, навчання у школах Києва рекомендують завершити у червні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація