"Нам дуже шкода". У McDonald's прокоментували ситуацію з відмовою обслуговувати українською

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Нам дуже шкода". У McDonald's прокоментували ситуацію з відмовою обслуговувати українською

Фото: Reuters

В McDonald's на Осокорках відмовились обслуговувати українською мовою.

Керівництво McDonald's висловило жаль з приводу інциденту, коли працівники ресторану мережі на столичних Осокорках відмовилися обслуговувати клієнтів українською.

Про це у коментарі ТСН.ua заявила керівниця відділу зв’язків з громадськістю компанії Анастасія Зражевська.

"Нам дуже шкода стосовно цієї ситуації. У компанії McDonald's в Україні основною мовою комунікації є українська мова, як у спілкуванні з відвідувачами, так і у веденні офіційної документації, рекламної комунікації тощо. Ми вже обговорили цю ситуацію з працівниками закладу та докладемо максимум зусиль, щоб у подальшому вона не повторилася", — заявила вона.

Про ситуацію з відмовою приймати замовлення державною мовою 16 вересня у Facebook повідомив громадський активіст Андрій Смолій.

"Щойно в Макдональдс на Осокорках відмовились обслуговувати українською мовою. За прохання обслужити єдиною державною мовою — хамство в мою сторону", — написав він.

За словами Смолія, на запитання, чи може офіціант перейти на українську, той зазначив, що не зобов'язаний цього робити за Конституцією.

McDonald's зневажає українців! Щойно в Макдональдс на Осокорках відмовились обслуговувати українською мовою. За прохання обслужити єдиною державною мовою - хамство в мою сторону. Під'їжджаємо до Макдрайву на Осокорках. Обслуговують російською. Такого ще не чув за всі роки життя. Мак і московською? Хлопець видає їжу. Питаю його: -Чому обслуговування російською? - я нє абязан. Па канстітуциі я магу гаваріть как хачу. - У нас єдина державна мова. - харашо (каже пару слів українською). Підходить адміністратор. Також москвомовний. - мальчік с Данєцкай області. Он нє знаєт украінскій. - Ви в якій країні працюєте? В Україні чи в країні-окупанті? - я с Маріупаля. І ввапщє у мєня мама в расіі жівьот. - Книгу скарг давайте. - да пажалуста. Написав в книгу скарг. Підходжу з книгою скарг до віконечка. Вмикаю камеру. Адміністратор виходить до мене на вулицю. Далі відео можете подивитися. На камеру цей чоловік вже став м'якший у висловлюваннях. Став читати вірші про Україну. Mcdonald's - Kiev ви так зневажаєте українців? Кого ви берете на роботу? Чому я мав витратити півгодини свого часу на розмови з ващими працівниками? Чому мене принижують в своїй країні? В якій країні ви працюєте? Сором...гидота... Українці! Нас принижують в своїй же країні...

Опубліковано Андрієм Смолієм Неділя, 16 вересня 2018 р.

Після цього клієнт звернувся до адміністратора, який на скаргу відповів, що працівник з Донецької області.

"Написав в книгу скарг. Підходжу з книгою скарг до віконечка. Вмикаю камеру. Адміністратор виходить до мене на вулицю. Далі відео можете подивитися. На камеру цей чоловік вже став м'якший у висловлюваннях. Став читати вірші про Україну", — додав він.

Нагадаємо, 27 червня у супермаркеті Києва вночі невідомий озвучив погрози на адресу українськомовного чоловіка, назвавши його "фашистом". 

Сваритись чи судитись. Українські заклади відмовляють в обслуговуванні державною мовою

Сваритись чи судитись. Українські заклади відмовляють в обслуговуванні державною мовою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація