У маршрутках Київської області подорожчав проїзд: де і наскільки

У маршрутках Київської області подорожчав проїзд: де і наскільки

фото ілюстративне / / Фото: Тернополяни

Подорожчання проїзду становило від двох до п'яти гривень, у середньому вартість проїзду зросла на три гривні.

У багатьох приміських маршрутках Київської області подорожчав проїзд. Від 15 лютого у середньому вартість проїзду зросла на три гривні.

Про це розповів глава Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко у коментарі "Сьогодні".

"Подорожчання відбувається віяловим способом. Затримка з внутрішніми районами, там є кілька варіантів, підіймати вартість проїзду чи ні. Ці маршрути зараз об'єднують. Наприклад, виїжджає автобус на маршрут Київ - Бровари. Перед тим, як їхати на Бровари, він проїхався районом, обслужив людей, а потім вже їде на основний маршрут", - пояснив Павленко.

Подорожчання проїзду становило від 2 до 5 грн. В середньому вартість проїзду зросла на 3 грн.

Тож дорожче доведеться платити пасажирам на деяких маршрутах у Бучанському, Баришівському, Броварському і Макарівському районах, у деяких населених пунктах Києво-Святошинського району, а також тим, хто їздить в бік Білої Церкви.

У деяких населених пунктах вартість проїзду не збільшилась. Але в основному це там, де у маршруток висока конкуренція з автобусами. Або на тих напрямках, де потік пасажирів невеликий.

"У Таращі, наприклад, взагалі не буде дорожчати проїзд у маршрутках. Там його вирішили не підіймати. Напрямок дуже спірний. Тут працює багато нелегальних маршруток і великий транзит автобусів з Черкаської області", - додав глава Асоціації перевізників Київщини.

Олексій Павленко підкреслив, що перевізники у самому Києві поки не поспішають підвищувати тарифи на проїзд, а ось в області ситуація плачевна. Так, на тлі карантину багато маршрутів стали збитковими через різке скорочення пасажиропотоку, деякі з них планують об'єднувати або зовсім закривати.

Нагадаємо, у київському метро запустять повністю оновлений поїзд.

Передавайте за проїзд: як зробити наш транспорт ефективнішим

Передавайте за проїзд: як зробити наш транспорт ефективнішим

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація