У Макарові позашляховик влетів у вантажівку, яка від удару перекинулась: з'явилося жахливе відео

У Макарові позашляховик влетів у вантажівку, яка від удару перекинулась: з'явилося жахливе відео

У Макарові позашляховик влетів у вантажівку, яка від удару перекинулась: з'явилося жахливе відео

Фото: Facebook / Патрульна поліція Києва

Водійка Nissan порушила вимогу дорожнього знаку "Проїзд без зупинки заборонено".

Неуважність, легковажність, надмірна самовпевненість і, найголовніше, — грубе порушення ПДР, коштувало у вівторок здоров’я водійці позашляховика.

ДТП трапилася вдень 28 липня на вулиці Б. Хмельницького селища Макарів.

Про це повідомляє Патрульна поліція Київської області.

"26-річна жінка, керуючи автомобілем Nissan Qashqai, порушила вимогу дорожнього знаку 2.2 "Проїзд без зупинки заборонено" та здійснила зіткнення з вантажним автомобілем Scania, водій якого рухався головною дорогою "Макарів — Комарівка", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок автопригоди водійка позашляховика отримала травми різного ступеню тяжкості та була шпиталізована до лікарні.

"Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху! Наслідки ДТП не лише біда для учасників та їхніх сімей, а й для поліцейських, рятувальників та медиків, які працюють на місці аварій! Дорога – це не місце для експериментів. Не допускайте непоправного", - наголошує Патрульна поліція Київської області.

 

Неуважність, легковажність, і, найголовніше — грубе порушення ПДР, коштувало сьогодні здоров’я водійці позашляховика

Неуважність, легковажність, надмірна самовпевненість і, найголовніше — грубе порушення ПДР, коштувало сьогодні здоров’я водійці позашляховика Подія трапилася сьогодні вдень на вулиці Б. Хмельницького смт Макарів. 26-річна громадянка, керуючи автомобілем Nissan Qashqai, порушила вимогу дорожнього знаку 2.2 "Проїзд без зупинки заборонено" та здійснила зіткнення з вантажним автомобілем Scania, водій якого рухався головною дорогою "Макарів — Комарівка". Внаслідок автопригоди водійка позашляховика отримала травми різного ступеню тяжкості та була шпиталізована до лікарні. Закликаємо водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху! Наслідки ДТП не лише біда для учасників та їхніх сімей, а й для поліцейських, рятувальників та медиків, які працюють на місці аварій! Дорога – це не місце для експериментів. Не допускайте непоправного❗️ Грубе порушення правил та їх наслідки ви можете побачити ось тут #ПорядокЦеТи #ПатрульнаполіціяКиївськоїобласті

Опубліковано Патрульна поліція Київської області Вівторок, 28 липня 2020 р.

Нагадаємо, відсутність ввічливості підвела водія у центрі столиці. Замість пропустити зустрічну машину, водій поїхав на розворот та не врахував ані потужності свого авто, ані власну водійську майстерність. Зіткнення було не уникнути. Результат: дві розбиті машини та госпіталізація одного з водіїв

Повʼязані теми:

Наступна публікація