У комунальних лікарнях Києва закінчуються місця: Кличко звернувся до Шмигаля

У комунальних лікарнях Києва закінчуються місця: Кличко звернувся до Шмигаля

Фото: Associated Press

Нині у стаціонарах столичних медзакладів лікуються 1 675 хворих на коронавірус.

У комунальних лікарнях Києва закінчуються місця. Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра України і міністра охорони здоров’я з проханням надати ліжковий фонд і медиків для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у столиці.

Про це мер повідомив під час брифінгу.

"Місто зробило все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус. Ми діємо на випередження. І поступово збільшували кількість ліжок для прийому хворих, яким потрібна госпіталізація. Сьогодні це понад 2,5 тисячі ліжок у 20 медзакладах столиці. Заповненість цих ліжок – вже понад 70%", – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що наразі збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації. Так, на сьогодні у стаціонарах столичних медзакладів лікуються 1675 хворих на коронавірус, із них — 36 дітей. 338 пацієнтів – у важкому стані, 527 – отримують кисневу підтримку, 46 – під апаратами ШВЛ. Іще 140 пацієнтів перебувають у лікарнях із підозрою на коронавірус. Пневмонію у столичних медзакладах лікують 574 хворих.

Віталій Кличко наголосив, що з такою динамікою захворюваності місць у комунальних медзакладах уже дуже скоро не вистачатиме.

"Я звертаюся до прем’єр-міністра і до міністра охорони здоров’я виконати задекларовані обіцянки. Надати ліжковий фонд і фахівців для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у Києві. Йдеться про заклади Національної академії медичних наук, МОЗу та відомчі медзаклади. Ці заклади, зауважу, розташовуються у столиці. І не можуть залишатися осторонь та не надавати киянам необхідну допомогу", – зазначив мер столиці.

Нагадаємо, у Києві 9 жовтня стрімко зросла кількість інфікованих коронавірусом. Зафіксовано 567 нових випадків COVID-19 за добу, такої цифри у столиці ще не було з початку пандемії.

В Україні 9 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 250 538. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 5 800. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація