У КМДА звинуватили "Нафтогаз" у шантажі та вимагають повернути киянам гарячу воду

У КМДА звинуватили "Нафтогаз" у шантажі та вимагають повернути киянам гарячу воду

Фото: pixabay.com

Там заявляють, що місто не буде брати на себе борги приватної організації.

У КМДА вимагають від "Нафтогазу" підписати тимчасовий договір на постачання газу.

Про це повідомив нардеп та радник мера Києва Дмитро Білоцерковець у Facebook за результатом брифінгу в Верховній Раді.

Як зазначається, тимчасовий договір треба укласти, щоб забезпечити мешканців столиці гарячою водою і, в перспективі, провести своєчасну підготовку до опалювального сезону.

Також нардеп вважає дії "Нафтогазу" шантажем та запевняє, що місто не буде брати на себе борги приватної організації. За його словами, питання спадковості та структури боргу може вирішувати виключно суд.

Білоцерковець обурений ситуацією, коли столиця залишається без гарячої води, а "Нафтогаз" тим часом "вимагає собі премії в 40 млн доларів, замість оперативної стабілізації енергетичного питання".

КИЯНИ НЕ СТАНУТЬ ЗАРУЧНИКАМИ НАК «НАФТОГАЗ» І БОРОТИМУТЬСЯ ЗА ПРАВО НА ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ!!! Кияни та адміністрація міста вимагає від НАК «Нафтогаз» укласти тимчасовий договір з КП «Київтеплоенерго» на постачання газу, щоб забезпечити жителів столиці гарячою водою і, в перспективі, провести своєчасну підготовку до опалювального сезону. В умовах унікальній ситуації, коли громада Києва повертає собі в управління енергоактиви столиці та змінює постачальника «Київенерго» на КП «Київтеплоенерго», НАК «Нафтогаз» шантажує міськадміністрацію та киян, вимагаючи взяти на себе борги приватної компанії. Це неприпустимо! Питання спадковості та структури боргу може вирішувати виключно суд! Особливо безглуздо ситуація має виглядає на тлі того, що столиця залишається без гарячої води, а НАК «Нафтогаз» вимагає собі премії в 40 млн. доларів, замість оперативної стабілізації енергетичного питання.

Опубліковано Dmitriy Belotserkovets 5 червня 2018 р.

Нагадаємо, раніше Кличко розповів, чому в Києві зникла гаряча вода і чи буде вона влітку. У столиці виникли перебої з гарячою водою через борги "Київенерго". 

Наглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Наглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація