У КМДА заявили, що освітні установи столиці мають розробити чотири моделі роботи під час карантину

У КМДА заявили, що освітні установи столиці мають розробити чотири моделі роботи під час карантину

Фото: Associated Press

Одного універсального рішення для всіх закладів освіти - садків, шкіл, закладів професійної, позашкільної чи вищої освіти - не існує.

Освітні установи Києва повинні напрацювати та мати в своєму арсеналі чотири моделі роботи закладу під час карантинних обмежень. Одного універсального рішення для всіх закладів освіти - садків, шкіл, закладів професійної, позашкільної чи вищої освіти - не існує.

Про це у четвер, 20 серпня, повідомила директорка департаменту освіти і науки Олена Фіданян під час Серпневої педагогічної онлайн-конференції Києва, передає пресслужба КМДА.

"Кожна установа має напрацювати свої чотири моделі роботи та розділити їх за рівнями епідемічної небезпеки. Підбирати форму організації навчання потрібно індивідуально, водночас враховуючи різні показники: від проєктної потужності закладу освіти до рівня колективного здоров’я учасників освітнього процесу", - повідомила Фіданян.

Окрім цього, вона зазначила, що у вересні всім педагогам і батькам необхідно об’єднатися задля недопущення появи та розповсюдження хвороби.

"Оскільки більшість школярів/студентів не збиралася разом понад 5 місяців, буде важко стримати їх від близького контакту. У цей час вкрай важливим стає питання дотримання правил гігієни та протиепідемічних заходів", - зазначила Олена Фіданян.

У пресслужбі КМДА зазначили, що в Києві освітні установи кардинально відрізняються один від одного, як за архітектурними особливостями, так і за кількістю учасників освітнього процесу.

Нагадаємо, що столичні школи готуються прийняти учнів від 1 вересня. Навчальний процес повинен розпочатися, але в нових умовах. Із дотриманням усіх правил.

Вірус навчання: за яких умов школи зможуть відчинити двері для учнів з 1 вересня

Вірус навчання: за яких умов школи зможуть відчинити двері для учнів з 1 вересня

Повʼязані теми:

Наступна публікація