У КМДА розповіли про можливу заміну "Київенерго"

У КМДА розповіли про можливу заміну "Київенерго"

Фото: УНІАН

У КМДА зазначили, що були підняті питання імовірного співробітництва з компанією "Fortum", як у короткостроковій, так і в далекій перспективі.

КМДА розпочала переговори з фінською компанією Fortum про можливе управління енергокомплексом Києва.

Про це повідомляє офіційний сайт КМДА.

Зокрема, в Гельсінкі, що у Фінляндії, відбулася зустріч заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва із віце-президентом фінської енергетичної компанії "Fortum" Хейкі Андерсоном. Під час зустрічі експерти обговорили питання можливих перспектив подальшого управління енергокомплексом Києва у зв'язку із завершенням угоди міста з ПАТ "Київенерго".

Зазгачається, що "Fortum" – фінська державна енергетична компанія, заснована 1998 року. Компанія – один із найпотужніших європейських постачальників теплової та електричної енергії. Фірма здійснює діяльність у скандинавських і балтійських країнах, а також у Польщі.

"Для нас дуже цінний досвід муніципального управління теплоенергетичним комплексом. Зараз українська столиця знаходиться на стадії стратегічних змін, оскільки завершується угода, що діяла понад 16 років. Тому дуже важливо врахувати та попередити усі можливі ризики перехідного етапу. Переконаний, що практики наших фінських колег суттєво допоможуть нам у цьому", – зауважив Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА також зазначив, що в ході зустрічі підняті питання імовірного співробітництва між КМДА та компанією "Fortum", як у короткостроковій, так і в далекій перспективі.

Нагадаємо, у Києві назрів енергетичний колапс, унаслідок якого жителі кількох столичних житлових масивів (Оболоні, Троєщини, частини Подолу, Лісового та Воскресенського масивів) з 30 травня залишилися без гарячої води. Гарячою водою ці масиви забезпечує столична ТЕЦ-6, але її роботу довелося зупинити через припинення газопостачання. Як пояснили у "Київенерго", це сталося через їхню заборгованість перед "Київтрансгазом" (яким володіє НАК "Нафтогаз України"). 

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація