У КМДА розповіли, чи можуть в столиці запровадити комендантську годину

У КМДА розповіли, чи можуть в столиці запровадити комендантську годину

Фото: УНІАН

У КМДА кажуть, що введення комендантської години не в компетенції адміністрації.

Комендантської години у Києві, де від 5 квітня суттєво посилити карантинні обмеження, найімовірніше, не буде. Принаймні, у КМДА не обговорюють таку можливість, адже це не в її компетенції.

Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі одного з українських телеканалів.

Коментуючи ймовірність введення комендантської години у Києві Поворозник зазначив, що йому дивно чути, звідки беруться подібні чутки.

"У Києві точно ми навіть і не говорили про введення комендантської години. Це не наша компетенція. Для мене взагалі дивно чути, звідки беруться такі чутки", - прокоментував Микола Поворозник.

Слід зауважити, що раніше влада неодноразово заявляла, що в Україні вводити комендантську годину для боротьби з коронавірусом не планують. За словами голови МОЗ, такий захід можливий лише у разі надзвичайного стану в країні. Подібну заяву зробив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який сказав, що йому "дуже не хотілося, щоб навіть у зв'язку з COVID-19 ми були змушені піти на такий захід". 

А заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко пояснив, що влада поки буде дотримуватись політики адаптивного карантину, згідно з якою жорсткі обмеження будуть вводити локально.

Нагадаємо, у Києві через зростанням захворюваності на коронавірус від 5 квітня, посилюють локдаун. Про усі обмеження, які будуть діяти у столиці, читайте у нашому матеріалі

Новини України: як працює київський наземний транспорт в умовах нових карантинних обмежень

Новини України: як працює київський наземний транспорт в умовах нових карантинних обмежень

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
1000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація