У КМДА розкрили особливості і умови роботи нових паркувальних інспекторів

У КМДА розкрили особливості і умови роботи нових паркувальних інспекторів

Фото: УНІАН

Наразі оголошені конкурси на посади нових інспекторів.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян розповів, що в майбутньому у Києві з'явиться біля 100 нових паркувальних інспекторів.

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

Наразі, за словами держслужбовця, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад, зокрема на начальника відділу інспекції. Поки у мерії отримали дві заявки. Також шукають 12 інспекторів - подано 2 кандидатури.

"До кінця року ми плануємо набрати 3 інспекторів і одного начальника в Голосіївському районі, 4 інспектора - в Печерському і 5 - в Шевченківському районі. Важливо привернути увагу відповідальних і соціально активних здобувачів до цих вакансій. Тому що, по-перше, така робота має низку переваг, головне з яких - позиція держслужбовця, а по-друге, вона дійсно корисна для міста", - додав Давтян.

За штатом відділи інспекції з паркування є у всіх районах Києва. Крім того, у 2019 році планується збільшити чисельність інспекторів мінімум до 100 осіб (загальна чисельність інспекції за чинним штатом - 113 осіб).

"Скільки реально потрібно інспекторів на весь Київ, у якому режимі і в якому порядку вони повинні працювати, покаже досвід роботи перших 100 інспекторів", - додав заступник голови КМДА.

На запитання, чи з'являться у Києві нові штрафмайданчики, Давтян відповів, що це питання буде особливо актуальним, коли закон запрацює на повну силу. "Але ми готуємося до цього, і зроблено чимало. Наразі для цієї мети реально можна розглядати 3 діючі автостоянки: Труханів острів, острів Венеціанський, парк культури, що розташований біля станції метро "Гідропарк". Загалом ці майданчики розраховані на 330 автівок", - розповів він.

За словами Давтяна, в майбутньому у Києві можуть з'явитися п'ять нових штрафмайданчиків.

Як повідомлялося, Київська міська державна адміністрація поки не розглядає питання заборони або обмеження в'їзду транспортних засобів до центральної частини столиці.

Біля столичного монастиря з'явився нелегальний майданчик для паркування

Біля столичного монастиря з'явився нелегальний майданчик для паркування

Повʼязані теми:

Наступна публікація