У КМДА попередили про деякі зміни руху громадського транспорту та обмеження на дорогах

У КМДА попередили про деякі зміни руху громадського транспорту та обмеження на дорогах

Фото: commons.wikimedia.org

Зміни пов'язані з ремонтними роботами та масовими заходами.

Київська міська державна адміністрація попередила про проведення ремонтних робіт протягом найближчих вихідних та не тільки, у зв'язку з чим буде введено обмеження руху на дорогах та зміни у курсуванні громадського транспорту. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Так з 22:00 29 квітня до 6:30 30 квітня в зв'язку з реконструкцією транспортного вузла на перетині просп. Перемоги та вул. Данила Щербаківського вносяться зміни в трасу курсування тролейбусів маршрутів №№ 5, 26, 92Н, а саме:

• тролейбусний маршрут № 5 курсуватиме так: вул. Білицька – пл. Інтернаціональна – вул. Стеценка – вул. Щусєва – вул. Мельникова – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Перемоги – б-р Т. Шевченка – пл. Л. Толстого;

• тролейбусний маршрут № 26 курсуватиме так: просп. Свободи – просп. В. Порика – просп. Правди – пл. Інтернаціональна – вул. Стеценка – вул. Щусєва – вул. О. Теліги – вул. Вавилових – вул. Стеценка – вул. Маршала Гречка – просп. Правди – просп. В. Порика – просп. Свободи;

• нічний тролейбусний маршрут № 92Н буде організовано зі змінами за трасою: залізничний вокзал "Південний" – вул. І. Огієнка – вул. В. Чорновола – вул. Січових Стрільців – вул. Щусєва – вул. Стеценка – пл. Інтернаціональна – вул. Маршала Гречка – вул. В. Порика – просп. Свободи.

З 08:00 до 18:00 30 квітня у зв'язку з ремонтом на вулиці 9 Травня рух транспорту на ділянці від вул. Академіка Корольова до просп. Відрадного буде обмежено.

У зв'язку з відновленням дорожнього покриття на шляхопроводі через залізничні колії на просп. Академіка Палладіна (поблизу станції "Новобіличі") буде обмежено рух транспорту з 20:00 3 травня до 06:00 4 травня та з 20:00 4 травня до 06:00 5 травня.

29 квітня в зв'язку з проведенням продовольчих ярмарків тролейбуси № 34 та автобуси № 101 змінять маршрут, а саме:

• на вул. Йорданській рух тролейбусів маршруту № 34 буде організовано за трасою: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст. м. "Мінська" – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери;

• на вул. Миколи Закревського, на ділянці від просп. Маяковського до вул. Драйзера, рух автобусів маршруту № 101 буде організовано за трасою: від ст. м. "Петрівка" – просп. Маяковського, за діючою трасою, далі – вул. Драйзера – вул. Закревського, далі за діючим маршрутом.

З 28 до 7 липня буде заборонено рух транспортних засобів на таких ділянках:

на просп. Оболонському – на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до просп. Героїв Сталінграда;

на вул. Героїв Дніпра – на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Маршала Тимошенка, організувавши рух транспортних засобів на вул. Героїв Дніпра – на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до просп. Героїв Сталінграда за рахунок другої і третьої існуючих смуг у напрямку вул. Богатирської.

Також у цей період буде обмежено рух транспорту:

на вул. Героїв Дніпра – на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Богатирської у другій і третій смугах руху;

на просп. Оболонському – на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до вул. Богатирської у другій та третій смугах руху.

Окрім того, відповідно до розпорядження, тимчасово, з 8 липня до 15 вересня, у зв'язку з будівельними роботами на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі Києва буде заборонено рух на таких ділянках:

на просп. Оболонському – на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до вул. Богатирської, організувавши рух транспортних засобів непарною стороною просп. Оболонського для розвороту у напрямку руху на просп. Оболонському парною стороною до вул. Північної за рахунок існуючої смуги руху на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра;

на вул. Героїв Дніпра – на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Північної, організувавши рух транспортних засобів на вул. Героїв Дніпра на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Богатирської за рахунок другої і третьої існуючих смуг руху у напрямку вул. Героїв Сталінграда.

Також у цей період буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Героїв Дніпра на круговій розв'язці в межах к перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Героїв Сталінграда у другій та третій смугах руху.

На перетині вул. Героїв Дніпра та просп. Оболонського з 29 квітня до 15 вересня 2017 року вносяться зміни в роботу автобусів маршрутів № 41 і № 73, а саме:

• автобуси маршруту № 41 курсуватимуть на вул. Героїв Дніпра до перетину з просп. Героїв Сталінграда (без заїзду на просп. Оболонський);

• автобуси маршруту № 73 курсуватимуть до просп. Оболонського з розворотом перед перетином із вул. Героїв Дніпра.

Нагадаємо, у центрі Києва зводять містечко до Євробачення, через що перекрито Хрещатик. Також обмежують рух деякими центральними вулицями.

У Києві перекрили рух центром міста через Євробачення

У Києві перекрили рух центром міста через Євробачення

Повʼязані теми:

Наступна публікація