У КМДА оприлюднили нову тарифну сітку та пільги на проїзд у транспорті після підвищення

У КМДА оприлюднили нову тарифну сітку та пільги на проїзд у транспорті після підвищення

Фото: УНІАН

Киянам також анонсували розвиток дорожньої інфраструктури.

Зростання тарифів на користування громадським транспортом у столиці допоможе бюджету Києва вкласти кошти в модернізацію інфраструктури. Це випливає з пояснень радника першого заступника голови КМДА із питань цінової політики Василя Яструбинського.

"Зміна тарифів дозволить міській владі зменшити розмір коштів, які йдуть на покриття збитків підприємств транспорту, та спрямувати їх на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури", – запевнив він. За його словами, разом із запровадженням нових тарифів пасажирам буде запропонована широка гамма проїзних квитків, зокрема у метро з’являться квитки на 10 поїздок на 5 календарних днів (75 грн), 14 поїздок на 7 днів (104 грн) та 30 поїздок 15 календарних днів (210 грн). Це нововведення здебільшого стосується туристів та гостей міста.

У столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

У столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

Попередня ж система проїзних квитків, що використовуються протягом календарного місяця, повністю збережеться, як і знижки при поповненні безконтактних карток. Зокрема, при поповненні картки одноразово на 50 поїздок вартість однієї поїздки становитиме 6,5 грн. Що стосується проїзного квитка, то його вартість в метро на 46 поїздок буде 290 грн, на 62 поїздки – 390 грн, без обмежень кількості поїздок – 610 грн. Термін дії такого проїзного складає календарний місяць.

"Безлімітний" місячний квиток на наземному транспорті коштуватиме 390 грн, наземний плюс метро на 46 поїздок – 570 грн, такий само на 62 поїздки – 670 грн. Вартість разового квитка на перевезення у міській електричці становитиме 8 грн. "Така цінова політика передбачає, що кияни, які постійно користуються міським пасажирським транспортом, мають вигоду від покупки багаторазових проїзних квитків. Міська влада зараз впроваджує таку систему знижок, яка вигідна постійним пасажирам", – резюмував Яструбинський.

Як повідомлялося, від 14 липня у київському міському транспорті почне діяти новий тариф на проїзд. Вартість зросте вдвічі з сьогоднішніх 4 грн до 8 грн. Пасажири, які користуються проїзними квитками на місяць і безконтактними картками, у разі їх поповнення будуть платити за одну поїздку від 6,3 гривні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація