У КМДА показали перші фото початку демонтажу Шулявського шляхопроводу

Від 17 березня його закрили на капітальний ремонт.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян опублікував перші фотографії початку демонтажу Шулявського шляхопроводу.

Відповідні фото він виклав на своїй сторінці у Facebook.

Шулявка - роботи з демонтажу розпочалися!

Опубліковано Дмитро Давтян Неділя, 17 березня 2019 р.

Шулявський шляхопровід офіційно закрили на реконструкцію від 17 березня.  До кінця нинішнього року планують завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 метра, 741 метр велосипедних доріжок, ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою і озеленення.

Рух транспорту організують через прилеглі вулиці. "На шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху", - зазначали в КМДА.

Тролейбусний рух із боку Севастопольської площі вулицею Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку "Індустріальний міст"; з боку вулиці Олени Теліги вулицею Олександра Довженка – кінцеву зупинку "Вул. Івана Гонти".

Нагадаємо, 27 лютого 2017 шляхопровід обвалився. Уламки впали на припарковані під мостом автомобілі. Міський голова Києва Віталій Кличко сказав, що "міст втомився". Тоді початок реконструкції запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на січень 2019 року. Не розпочавши роботи взимку, у мерії пообіцяли, що старт відбудеться усередині березня. Реконструкція триватиме півтора року і обійдеться місцевому бюджету в 830 мільйонів гривень.

Останні дні Шулявського мосту: шляхопровід остаточно закривають для руху

Останні дні Шулявського мосту: шляхопровід остаточно закривають для руху

Повʼязані теми:

Наступна публікація