У Кличка заявили, що не зобов'язані скасовувати заборону на нічний продаж алкоголю

Дата публікації
Перегляди
830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кличка заявили, що не зобов'язані скасовувати заборону на нічний продаж алкоголю

Фото: pixabay.com

Рішення суду столична влада трактувала по-своєму. 

Вищий господарський суд ухвалив рішення щодо заборони на продаж алкоголю у темний час доби на користь столичної влади. Так постанову трактував начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимир Слончак.

"Ми виграли суд. Рішення ухвалено на нашу користь, і ми не зобов'язані скасовувати заборону на продаж алкоголю в нічний час", - наводить його цитату "Інтерфакс-Україна".

В Антимонопольному комітеті рішення Вищого госпсуду  трактували зовсім інакше. У повідомленні Київського управління АМКУ вказувалося, що суд постановив міськраду "припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягало у прийняття рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі".

Тобто у відомстві сприйняли рішення як зобов'язання до скасування заборони на продаж. 

25.07.2017 ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ ЗОБОВ'ЯЗАВ КИЇВСЬКУ МІСЬКУ РАДУ ПРИПИНИТИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ...

Опубликовано Київське обласне територіальне відділення АМКУ 26 июля 2017 г.

Як повідомлялося раніше, рішення про заборону продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв поширювалася на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі у темний час доби - з 23.00 до 10.00 - і не стосувалася ресторанів та розважальних закладів.  

Радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявляв, що Київрада не скасовуватиме заборони продажу алкоголю вночі, попри визнання рішення незаконним Антимонопольним комітетом.   

Міська рада столиці не скасує заборону на продаж алкоголю вночі

Міська рада столиці не скасує заборону на продаж алкоголю вночі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація