У Кличка виявили порушення при будівництві Подільсько-Воскресенського мосту на 130 млн гривен

У Кличка виявили порушення при будівництві Подільсько-Воскресенського мосту на 130 млн гривен

Під час будівництва було втрачено 16,8 млн гривень.

Київська адміністрація знайшла порушення на 129 мільйонів гривень в укладених контрактах на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на результати аудиту.

Зазначається, що загалом під час аудиту встановлені фінпорушення на суму 129,483 млн гривень, які призвели до втрат у 16,836 млн гривень.

Так, "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" не забезпечила належного контролю над освоєнням коштів, які передавалися компанії "Містобуд" для придбання металоконструкцій і матеріалів для будівництва.

Було виявлено завищення вартості виконаних робіт на 16,790 млн гривень.

Окрім цього, за результатами інвентаризації матеріалів для будівництва, підтверджені тільки залишки металоконструкцій, придбані в 2007-2015 роках на суму 43,536 млн гривень із загальної суми невідпрацьованих запасів 180,7 млн гривень.

Нагадаємо, Київ знайшов потенційного інвестора для будівництва гілки метро на Троєщину. Київ знайшов потенційного інвестора для будівництва нової, четвертої, Подільсько-Вигурівської гілки (на Троєщину) метро, у тому числі Подільсько-Воскресенського мосту. Китайська корпорація готова вкласти 85% необхідних на зведення коштів, решту 15% має знайти столиця. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація