У Кличка нагадали про виділення абонплати та внесків на обслуговування лічильників з тарифів на тепло

Дата публікації
Перегляди
988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кличка нагадали про виділення абонплати та внесків на обслуговування лічильників з тарифів на тепло

Фото: Сегодня

Столична влада запевнила, що виділення абонплати не вплине на кінцеву вартість послуги.

Від 1 травня у Києві з тарифу за теплопостачання будуть виділені абонплата і внески на установку і обслуговування лічильників.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, пише УНІАН.

"Від 1 травня, відповідно до закону про житлово-комунальні послуги, вводиться абонентська плата плюс оплата безпосередньо теплової енергії і плюс ще оплата лічильників, тобто дуже багато в платіжці буде рядків, які далеко не всім зрозумілі, можливо, навіть не всім фахівцям", - сказав він.

За словами Пантелеєва, київська влада була проти такого нововведення, оскільки воно ускладнює сприйняття споживачами того, що відбувається.

"Вартість установки, повірки та ремонту лічильників теплової енергії була викреслена з тарифу на послугу централізованого опалення. Тепер жителі мають платити за це окремо у форматі внесків. Тобто люди будуть отримувати квитанції з розміром внесків, які затверджуються залежно від вартості робіт. Це буде якоюсь доплатою", - пояснив посадовець.

Окрім цього, Пантелеєв запевнив, що виділення абонплати з тарифу на тепло не вплине на кінцеву вартість послуги.

"Це не впливає на збільшення тарифу, це складова, яка виділяється. За ідеєю законодавця, це дозволить обмежити підприємствам внутрішні витрати. Це стосується вартості робіт за нарахуваннями, проведення абонентського обліку. Граничну вартість абонентської плати затверджуватиме Кабмін", - резюмував він.

В Україні запрацює закон про нову схему співпраці з ЖКГ

В Україні запрацює закон про нову схему співпраці з ЖКГ

Нагадаємо, новий закон про житлово-комунальні послуги впроваджує типовий договір на управління будинком, який передбачає прозоре поділ тарифу із зазначенням розміру плати за комунальні послуги та плати за послуги з управління. Окрім цього, законом пропонується виділити з квартплати послугу з поводження з твердими відходами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація