У київському зоопарку з’явилися олені, що гавкають

У київському зоопарку з’явилися олені, що гавкають

Фото: pikabu.ru

Пара тварин із Китаю потіснила маленьких кенгуру.

У столичному зоопарку з’явилися нові мешканці – мунтжаки. Чудернацькі гавкаючі олені з іклами на планеті існують понад півтора десятка мільйонів років, а в Києв завітали щойно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новачків підселили до вольєру з валабі – маленькими кенгуру. "Тварини контактують одне з одним, така поведінка – помітна активність у вольєрі", - розповіла про чемність валабі керівник відділу копитких тварин Вікторія Служенко. Нині активності поки немає – олені лиш звикають до нового місця і лежать по кутках або розглядають все навколо.

Гавкає, але не собака. Найдавніші олені поселилися у зоопарку Києва

Гавкає, але не собака. Найдавніші олені поселилися у зоопарку Києва

Їм по два роки. Самець Мурзик уже відростив перші ріжки, котрі ніжно облизує самиця Мілка. Вона в парі лагідна, а от він суворий, з віком стане ще й загрозливим – у зрілому віці в самців з’являються ікли. Та основна зброя мунтжаків – гострі й міцні копита. На батьківщині, у нетрях Китаю – це порятунок від хижаків, якщо не вдасться втекти.

Мунтжаків ще назвають оленями, що гавкають, тому що у стресових ситуаціях самці піднімають і розпушують свої хвости і видають звук, який нагадує собачий гавкіт, аби попередити свою групу про небезпеку. Але видається, що у столичному зоопарку умови їм підходять, тому що тут їхнього гавкоту поки що не чули. Тож відвідувачі беруться самі вгадати, як може гавкати олень. Мурзик та Мілка гулятимуть у відкритому вольєрі, доки не вдарять морози. Доглядачі ж сподіваються, що тваринки покохають одне одного і вже скоро у них будуть маленькі оленятка.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація