У київському військовому інституті масово отруїлися курсанти

У київському військовому інституті масово отруїлися курсанти

Фото: УНІАН

За даними Генштабу, більшість постраждалих від отруєння курсантів були у звільненні.

У Києві у групи курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з невідомих причин різко погіршився стан здоров’я.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

"11 червня 2018 року близько 08:30 до санітарної частини Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут звернулись курсанти із скаргами на біль у животі та нудоту", - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, більшість із тих, хто звернувся по допомогу, напередодні перебували у звільненні поза межами навчального закладу.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації з’ясовують причини та обставини різкого погіршення стану...

Опубликовано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 11 июня 2018 г.

За даними Генштабу, усім потерпілим надано необхідну кваліфіковану медичну допомогу, курсантів розмістили в лазареті.

Своєю чергою начальник інституту ініціював службову перевірку для з’ясування причин події, до якої залучено провідних фахівців санепідемслужб, лікарів Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь", Центрального управління ВСП Збройних сил України.

Наразі жоден військовослужбовець навчального закладу додаткової госпіталізації не потребує, динаміки до збільшення кількості випадків нездужання серед особового складу інституту немає.

Водночас зауважимо, що кількість постраждалих від отруєння курсантів Генштабом ЗСУ не повідомляється.

Нагадаємо, 22 травня у Харкові близько 11-ї години ранку під час навчання учням школи №3 різко стало зле, вони почали кашляти, у декого було запаморочення. Зі школи терміново евакуювали півтисячі дітей. До медиків загалом звернулось чотири десятки школярів, четверо з них перебували у реанімації. 

21 травня у Миколаєві 37 дітей отруїлися невідомою речовиною під час занять в одній зі шкіл міста. Унаслідок масового отруєння двоє дітей потрапили до реанімації

8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах також трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає.

Того самого дня у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

Повʼязані теми:

Наступна публікація