У київському супермаркеті для великих яблук вигадали індивідуальне "антивірусне" пакування

У київському супермаркеті для великих яблук вигадали індивідуальне "антивірусне" пакування

Фото: ТСН.ua

Кожне яблуко розфасували в окремий пластиковий контейнер.

Столичні супермаркети дослухаються до розпоряджень КМДА щодо заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусу.

Кореспонденти ТСН зняли в одному маркеті, як виконується норма з кількості людей в торгівельній залі. Там для черги на вулиці зробили спеціальну розмітку, щоб люди не скупчувалися і витримували метрову дистанцію.

Незвичні заходи вжили у фасуванні яблук, чого раніше в цьому магазині не помічалось. Кожне велике яблуко отримало власний пластиковий контейнер. Більш дрібні розфасовані по чотири на упаковку.

Цікавість мешканців столиці до гречки не спадає, хоча увагу більше приділяють дешевим маркам – їх розкуповують швидше, однак і їх на полицях магазину вистачає.

Столичні супермаркети борються з коронавірусом

Столичні супермаркети борються з коронавірусом

Нагадаємо, Міжнародний виставковий центр на Лівому березі можуть облаштувати під лікарню для хворих на коронавірус, якщо кількість пацієнтів стрімко зростатиме. Таку можливість вивчає столична влада. Станом на ранок 28 березня у Києві 74 пацієнти з коронавірусною інфекцією, 19 з яких було діагностовано за останню добу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація