У Київському метрополітені почали діяти нові правила безкоштовного проїзду пільговиків

У Київському метрополітені почали діяти нові правила безкоштовного проїзду пільговиків

Фото: Reuters

Для оформлення нової "Картки киянина" відводили півтора року.

Відсьогодні, 1 грудня, пільговики мають право їздити безкоштовно в столичному метро лише з "Карткою киянина".

Таке право мають дев'ять категорій пільговиків. Зокрема, це пенсіонери, батьки багатодітних родин та люди з третьою групою інвалідності, що мають київську прописку.

Якщо пільговик не встиг оформити "Картку киянина", то він повинен сплачувати за проїзд на загальних підставах, тобто 5 грн.

"Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (першої та другої груп) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства, не є підставою для надання пільги", - зазначають у прес-службі перевізника.

Нагадаємо, після банкрутства банку "Хрещатик", який видавав "Картки киянина", відвели півтора року на оформлення нових. За інформацією Департаменту соціальної політики КМДА, передбачений період був достатнім для видачі необхідної кількості карток нового зразка.

Використання "Картки киянина" значно економить час пільгового пасажира. Окрім транспортного додатку, дозволяє отримувати знижки у партнерів проекту - торгових мережах та соціальних аптеках.

Повʼязані теми:

Наступна публікація